born: January 01, 2006 | sex: stallion | colour: bay | height: 1.67 | studbook: Holstein
Quintero ASK | Quantum | Quidam De Revel |
Ulla V | ||
Ibara | Chamonix | |
S-Copacabana | ||
Picolina I | Caretino | Caletto II |
Isidor | ||
Alma Costa M | Coriander | |
Spange |
Wij zijn zeer vereerd om deze prachtige Holstein er hengst in ons bezit te hebben. Na tal van jaren zelf op hoog niveau internationaal gesprongen te hebben onder Rolf Göran Bengtsson en Karen Møller Rohde, heeft hij uit relatief weinig dekkingen al meerdere goeie internationale springpaarden voortgebracht.
Zijn moeder Picolina was in 2003 merrie van het jaar op de elite merrieshow in Elmshorn met beste type en basisgangen in Holstein. Ze bewees haar waarde op de merrievee, waar ze een 10 had voor het vrijspringen en van de testruiter. Ze slaagde voor de test met een totaalscore van 8,99. Picolinas merries stam 5064 is ook de stam van de vaders Calido I en II, Paramount, Little Rock en Ukato.
Met het bloed van Quintero ASK x Caretino x Coriander zijn wij er verzekerd van dat wij u een hengst aanbieden dat de spring paarden fokkerij in rijbaarheid en vermogen toe kan voegen.