geboren: January 01, 2022 | geslacht: hengst | kleur: bruin | stokmaat: 1.68 | stamboek: --
COOPER VAN DE HEFFINCK | CARETINO | CALETTO II |
ISIDOR | ||
ERLE | LANDLORD | |
ZISTERNE | ||
ANTONIA | ARGENTINUS | ARGENTAN I |
DORLE | ||
GLORIA | GRANNUS | |
PEGGY |
Een hengst die Duitse en Belgische topkwaliteit samenbrengt!
Coop Grannus was een echte eye-catcher op de DSP hengstenkeuring in München, waar hij niet alleen de aandacht trok, maar ook lovende kritiek kreeg van de Duitse jury over zijn indrukwekkende manier van springen. Zijn krachtige uitstraling en technische vermogen maakten hem direct tot een belofte voor de toekomst.
De vader van Coop Grannus is niemand minder dan de Elite BWP-ambassadeur en 1.60m hengst Cooper van de Heffinck (CARETINO x LANDLORD), afkomstig uit Holsteiner Stamm 504. Cooper heeft zichzelf bewezen als een top hengst, met talloze nakomelingen die op hoog niveau presteren in de sport, wat zijn waarde als vererver onderstreept.
De moeder van Coop Grannus, Antonia, is een Oldenburgse merrie met als vader de legendarische stempelhengst Argentinus en als overgrootvader de invloedrijke Grannus met daar achter de waardevolle springpaarden vererver Pilot. Deze combinatie van bloedlijnen levert opnieuw een hengst van topkwaliteit, die zijn genetische potentieel en uitstekende afstamming met trots draagt.
Kortom, Coop Grannus is een hengst die het complete plaatje biedt: een sterke familie, en een schitterend toekomstperspectief. Een uitzonderlijk talent dat de Duitse en Belgische hengstenkwaliteit perfect samenbrengt!